KONST / Litografier / Färglitografi 16417379

nr 1641 7379

Bo Ã…ke Adamsson

(f. 1941), Sverige

Signerad, numrerad 55/260, dansare. Färglitografi, bildmått: 19x13 cm, yttermått inklusive ram: 36x30 cm

Bo Åke Adamsson, svensk målare, skulptör och grafiker född i Stockholm 1941.

måndag 9 september 2024
kl 18:01:54

Bo Ã…ke Adamsson

Läs mer om Bo Ã…ke Adamsson